Loading...

Erkeklerde Göğüs Küçültme Ameliyatı 2021 Fiyatları

Ana Sayfa » Jinekomasti » Erkeklerde Göğüs Küçültme Ameliyatı 2021 Fiyatları

Erkeklerde göğüs küçültme ameliyatları  2019 fiyatlarından bahsetmeden önce jinekomastiden ve jinekomasti  ameliyatından  bahsetmek  konuyu kavramamız açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu yüzden makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İyi okumalar
Zty içerik grubu

 

Jinekomasti ameliyatı fiyatını İnternet ten öğrenebilir miyim

Çok kolayca öğrenebilirsin. Hemen İletişim sayfamızdan veya WhatsApp üzerinden meme bölgesine ait bir kaç açıdan çekilmiş fotoğrafları bize ulaştır. Bizde jinekomastinin yalancı mı yoksa gerçek jinekomasti mi bunu belirleyelim. Sonrasında da kaçıncı seviye jinekomasti var onu da belirledikten sonra hastane dahil fiyat sana iletilsin. Tüm işlem bu kadar. Fiyat süt bezi çıkarılarak cerrahi işlem mi yapılacak yoksa sadece yağ mı alınacak buna göre belirlenir. Bir de seviyesine yani memenin büyüklüğüne. Bunları bilirsek fiyatı da iletebiliriz.

Jinekomasti Ameliyatı Nedir?

Jinekomasti, bazı erkeklerde öztorojen hormonunun gereğinden fazla salgılanması sebebiyle, erkeklerin göğüslerinin olması gerekenden daha büyük boyutlara ulaşmasıyla meydana gelen bir hastalık türüdür. Bu hastalığın kişiyi psikolojik olarak da olumsuz etkilediğini söylemek mümkündür. Kişinin özgüveninin zedelenmesine sebebiyet verebilir. Jinekomasti ameliyatı olanların yorumları 2017, jinekomasti ameliyatı olanların yorumları 2018 başlıklarına baktığımızda da ameliyattan memnun kalan insanlarla karşılaşmamız gayet olasıdır.

Hastalığı olabildiğince ertelememek gereklidir, hastalığın tanısı konduktan sonra tedavi sürecini kısa tutmak en mantıklısı olacaktır. Öyle ki askerde jinekomasti ameliyatı olanlar dahi vardır. Bu ameliyat erkekte göğüs sarkmaları ameliyatı olarak da anılabilir.

Jinekomasti Ameliyatı Nedir

Erkeklerde Göğüs Sarkmaları Nasıl Düzeltilir?

Erkeklerde göğüs sarkmaları nasıl düzelir sorusunu inceleyelim.Erkeklerde göğüs küçültmek ameliyatsız olarak gerçekleşemez. Erkeklerde göğüs küçültücü ilaç, erkeklerde göğüs küçültücü hareketler, göğüs küçültücü krem , hatta etraflıca toplarsak  erkeklerde göğüs küçültmek egzersiz ile olacak iş değildir. Bu hastalığın tek çözümü cerrahi müdahaledir.

Erkek göğüs aldırma ameliyatı 

Erkek göğsü komple alınmaz. Kadınlarda olan süt bezleri erkeklerde de var. Onlar ameliyat ile alınır. O da 3. seviye jinekomasti hastalarında uygulanır. Diğer iki seviye de sadece liposuction ile yağlar alınarak meme küçültülür. Memenin kadın kanserlerinde olduğu gibi komple alınması söz konusu değildir. Tamamen estetik açıdan görüntü iyileştirmek için yapılan estetik bir ameliyattır.

Jinekomasti Nasıl Anlaşılır

Jinekomasti Nasıl Anlaşılır?

Jinekomasti nasıl anlaşılır diye fazla kafa yormaya gerek yoktur, bunun çok basit yöntemleri vardır. Jinekomasti aşama aşama olan bir hastalıktır. Eğer ileri derecede bir jinekomasti hastalığından muzdaripseniz aynanın karşısına geçtiğinizde kolayca anlayabilirsiniz. Göğüs hassasiyetiniz oluşmuşsa, memenizde bir ağrı ya da acı varsa, meme dokunuzda şişkinlik varsa, meme ucunun hemen altında bir yumru hissi varsa, tek memede ya da her iki memede de görülen meme ucu akıntıları varsa, bir göğsünüz diğer göğsünüzden daha büyükse, bu durumlar hep jinekomastiye işarettir. Bir doktora görünmenizde fayda vardır. Erkeklerde memede yağlanma ya da erkek memesi estetiği olarak da halk arasında adlandırılabilinir.

Jinekomasti Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim

Jinekomasti Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ameliyat günü hastaneden kalınmalıdır. Ameliyat sonrası ağrı olabilir bu durumda doktorunuz size gerekli ağrı kesicileri temin edecektir. Ameliyattan sonra 4. ve 7. gün kontrole gelinmesi gerekmektedir. Ortalama iyileşme süreci 10 – 15 günü bulur. Ameliyat sonrasında jinekomasti korsesi erkek hastalar tarafından yaklaşık üç hafta boyunca kullanılmalıdır. Bu korseye halk arasında  jinekomasti yeleği ya da Liposuction korsesi erkek de denilir.

Erkeklerde Meme  Küçültme Operasyon Ücretleri 2020

Erkeklerde göğüs küçültme operasyon ücretleri 2019, jinekomasti fiyatları 2018’den çok da farklı olmamakla birlikte artış gösterecektir. Jinekomasti ameliyatlarının fiyatlarının belirlenmesinde unsurlar ameliyatı gerçekleştiren doktora, ameliyatın gerçekleşeceği yere kadar incelenip, belirlenir.

Jinekomasti fiyatları forum sayfalarında oldukça rağbet görmektedir.Jinokomastri ameliyatı olanların yorumları 2019 yılında da oldukça ilgi göreceği şimdiden aşikar bir gerçektir. Jinekomasti ile birçok soru akılda vardır. En çok karşımıza çıkanlardan birisi ise jinekomasti ameliyatını devlet karşılıyor mu , soru cümlesidir.

Erkeklerde meme küçültme ameliyatı birden fazla yöntemle gerçekleşmektedir.

Jinekomastiyi iyice idrak edebilmek için üç gruba ayırıp incelemek doğru olacaktır. Jinekomastiyi az, orta ve çok olarak sınıflandırmak doğru olacaktır. Hastalığın derecesine göre uygulanacak cerrahi operasyon, operasyona bağlı olarak da fiyatlar değişecektir.

Erkekte meme henüz fazla büyümemişse , erken teşhis edilmişse yağ dokusu sadece Liposuction yöntemi ile kolayca halledilir, bu operasyonun maliyeti daha azdır.

Erkekte meme büyümesi orta düzeydeyse operasyon biraz daha ayrıntılı olacaktır. Liposuction yapılacak üzerine bir de meme dokusu ve meme glandı, süt bezleri de çıkarılacaktır.

Erkekte göğüs büyümesi ileri düzeydeyse bu sefer ameliyatın süresi de zahmeti de artacaktır. Diğer göğüs küçültme ameliyatlarında yapılan Liposuction üzerine  meme dokusu ve meme glandı ayrıca süt bezleri de çıkartılacaktır. Bütün bu işlemlerin ardından sarkan deriyi germe ameliyatı da yapılmak durumundadır.

Yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden ötürü jinokomasti ameliyatlarının fiyatları değişkenlik göstermektedir.

2021-01-13T15:40:04+03:00

9 Yorum Var

 1. Önder geçir 12 Şubat 2020 tarihinde yazdı 01:49 - Cevapla

  Fiyat bilgisi almak istiyorum…

  • Mustafa erol 18 Mart 2020 tarihinde yazdı 13:24 - Cevapla

   Jinekomasti fiyatı nedir

   • admin 14 Nisan 2020 tarihinde yazdı 03:48 - Cevapla

    Merhaba… jinekomasti ameliyatı fiyatı için WhatsApp hattımızdan yazınız lütfen…

 2. Önder geçir 12 Şubat 2020 tarihinde yazdı 01:50 - Cevapla

  Fiyat bilgisi almak istiyorum

  • admin 12 Şubat 2020 tarihinde yazdı 10:56 - Cevapla

   Merhaba fiyat bilgisi için WhatsApp hattımıza yazabilrisiniz..

 3. Hakan 3 Mart 2020 tarihinde yazdı 05:18 - Cevapla

  Merhaba İyi günler Jinekomasti ameliyatı olmayı düşünüyorumda fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • admin 4 Mart 2020 tarihinde yazdı 17:45 - Cevapla

   :Merhaba… tabi ki… WhatsApp hattımızdan yazın lütfen arkdaşlar fiyat bilgisi iletsinler size.

 4. erdem 7 Mart 2020 tarihinde yazdı 13:05 - Cevapla

  merhaba ,jinekomasti değilde yağ doku alınacağı soylendi bana lazer lipoliz yöntemiyle nekadara yapıyorsunuz

  • admin 14 Nisan 2020 tarihinde yazdı 03:49 - Cevapla

   Merhaba… fiyat bilgileri için WhatsApp hattımızdan bilgi veriyoruz.

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?